Haber
Galatasaray hazırlıklarını sürdürdü
![](https://gudulajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/galatasaray-hazirliklarini-surdurdu-UF4c4zea.webp)
Galatasaray, Antalya kampındaki hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
Antrenör Okan Buruk yönetiminde Antalya’da kamp yaptıkları otelin şantiyesinde yapılan antrenman, dinamik bir ısınma ile başladı ve 5’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman, dar alan pas oyununun ardından çift gol maçıyla tamamlandı.
Galatasaray, hazırlıklarına yarın 11.30’da yapacağı tatbikatla devam edecek. – İSTANBUL