Haber

Kartepe Çamçeşme Mesire Alanı’nda son dokunuşlar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Kartepe Çamçeşme Mesire Alanı’nda devam eden çalışmaları inceledi.

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman’ın bir süre önce üretimine başladığı, vatandaşların piknik ve dinlenme alanı olarak ücretsiz yararlanabildiği Kartepe Çamçeşme Mesire Alanı’nda çalışmalar hızla devam ediyor. 22 dönümlük alanda planlanan düzenlemeyle vatandaşlar temiz havada ve ferah bir ortamda piknik yapabilecek.

 

GÜNDOĞDU VE BÜYÜK BİR İNCELEME

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Kartepe Çam Çeşme Mesire Alanı’ndaki imalat çalışmalarını birlikte inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı.

 

MODERN EMLAK ALANI

Kartepe Belediyesi Orman Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahsisle Önder Kocaman’ın talimatıyla projelendirilen Maşukiye dağ yolu kar bölgesinde 22 dönümlük alanda çalışmalar hızla devam ediyor. Rekreasyon alanında 24 adet kamelya, 10 adet piknik masası, banklar, mescit, piknik alanları, otopark, bebek bakım yeri, bay, bayan ve engelli tuvaletleri yer alacak.

 

TAMAMLANDIĞINDA MÜKEMMEL OLACAK

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, “Kartepe’de yeşilliklerle çevrili, temiz havası ve konumuyla harika bir rekreasyon alanı inşa ediyoruz. Bir süre önce çalışmalarımıza başladık. Bugün Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Balamir Gündoğdu ile son durumu kontrol ettik. Tamamlandığında harika bir yerimize daha kavuşacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kadirliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu